Jeg vet ikke helt hvor jeg skal plassere dette innlegget jeg har skrevet i kveld. Men det passer kanskje inn her under tittelen Rapporter, rapporter, rapporter! For det er vel nettopp det som har skjedd i Debatten på NRK I kveld mandag 29/4. Du får vurdere Daniel, om du vil godkjenne mitt “hjertesukk” eller ikke, her er det: Har sett på programmet Debatten på NRK i kveld. Saken i Fellesgorbundet mellom “elskerinnen” og Jørn Eggum. Det kan høres ut som om Merethe S. har vært utsatt for en narsissist. Spesielt tydelig ser jeg (for min del); devalueringen og tåkeleggingen. Saken er “ullen” dvs vanskelig å håndtere, så en må være bra sterk for å tørre å sette ord på noe så ydmykende og sårt, og det til og med i offentlighetens lys. Men bra at noen gjør det, i vertfall forsøker å gjøre det ( jeg synest hun gjør en kjempegod jobb). Folk trenger å bli bevisste på psykopatene blant oss, psykopatene med deres flygende aper. Min erfaring er mye uvitenhet ute blant både vanlige folk og t.o.m. fagfolk når det gjelder psykisk vold. Fordi jeg har vært utsatt for narsopater selv så vekker det sinne i meg fordi jeg kjenner så godt igjen mønsteret i måten M. S. blir behandlet på av “gjengen” i forbundet som M.S. har jobbet for. Dette kan gjøre at jeg muligens ser saken bare fra en side og at jeg uttaler meg i affekt. Men DET står jeg for! Jeg tørr å påstå at samfunnet blir styrt av psykopater/narsissister som tilrettelegger for andre psykopater/narsissister. Min x-psykopat/narsisisst sitter som politiker i den bygda jeg er oppvokst i. Han uttaler seg i avisa og er med på å påvirke bestemmelser i viktige samfunnsspørsmål i bygda. Han er valgt inn i politikken av ” vanlige folk”(?). Det er et ordtak som sier at; “Største kjeften, har første retten!” Og det ser slik ut, men jeg slutter aldri å gi meg på at sannheten skal også frem i lyset. Derfor er jeg sååå enig med M. S. når hun sier at hun først og fremst vil ha rettferdighet, når de forsøker å skvise henne ut av vervet hun er valgt inn i med en sølvkantet taushetsavtale.
Jeg vet ikke helt hvor jeg skal plassere dette innlegget jeg har skrevet i kveld. Men det passer kanskje inn her under tittelen Rapporter, rapporter, rapporter! For det er vel nettopp det som har skjedd i Debatten på NRK I kveld mandag 29/4. Du får vurdere Daniel, om du vil godkjenne mitt “hjertesukk” eller ikke, her er det:
Har sett på programmet Debatten på NRK i kveld. Saken i Fellesgorbundet mellom “elskerinnen” og Jørn Eggum. Det kan høres ut som om Merethe S. har vært utsatt for en narsissist. Spesielt tydelig ser jeg (for min del); devalueringen og tåkeleggingen. Saken er “ullen” dvs vanskelig å håndtere, så en må være bra sterk for å tørre å sette ord på noe så ydmykende og sårt, og det til og med i offentlighetens lys. Men bra at noen gjør det, i vertfall forsøker å gjøre det ( jeg synest hun gjør en kjempegod jobb). Folk trenger å bli bevisste på psykopatene blant oss, psykopatene med deres flygende aper. Min erfaring er mye uvitenhet ute blant både vanlige folk og t.o.m. fagfolk når det gjelder psykisk vold.
Fordi jeg har vært utsatt for narsopater selv så vekker det sinne i meg fordi jeg kjenner så godt igjen mønsteret i måten M. S. blir behandlet på av “gjengen” i forbundet som M.S. har jobbet for. Dette kan gjøre at jeg muligens ser saken bare fra en side og at jeg uttaler meg i affekt. Men DET står jeg for! Jeg tørr å påstå at samfunnet blir styrt av psykopater/narsissister som tilrettelegger for andre psykopater/narsissister. Min x-psykopat/narsisisst sitter som politiker i den bygda jeg er oppvokst i. Han uttaler seg i avisa og er med på å påvirke bestemmelser i viktige samfunnsspørsmål i bygda. Han er valgt inn i politikken av ” vanlige folk”(?). Det er et ordtak som sier at; “Største kjeften, har første retten!” Og det ser slik ut, men jeg slutter aldri å gi meg på at sannheten skal også frem i lyset. Derfor er jeg sååå enig med M. S. når hun sier at hun først og fremst vil ha rettferdighet, når de forsøker å skvise henne ut av vervet hun er valgt inn i med en sølvkantet taushetsavtale.